Nasze literki i ozdoby to najwyższa jakość wykonania. Jako jedna z nielicznych pracowni prezentujemy zdjęcia naszych literek i ozdób w dużym powiększeniu, z doskonale widocznymi detalami (fotografie prezentowane są poniżej).

Wszystkie literki i ozdoby wykonujemy z najwyższej jakości polskich materiałów bawełnianych oraz z miękkiego i sprężystego puchu poduszkowego. Zarówno bawełna jak i puch zamawiamy tylko u sprzedawców, którzy swój asortyment oznaczają certyfikatem normy bezpieczeństwa OEKO-TEX® Standard 100. Zastosowany wkład posiada właściwości antyalergiczne i antybakteryjne.

Nasze wyroby charakteryzuje (także widoczne na zdjęciach) profesjonalne równomierne wypełnienie puchem silikonowym. Nigdy nie używamy kulki silikonowej, która pod powierzchnią bawełny tworzy charakterystyczne liczne bulwki. Puch silikonowy jest całkowicie pozbawiony tej cechy, a powierzchnia bawełny pozostaje gładka.

Każda literka posiada wszyte wstążeczki umożliwiające zawieszenie lub przymocowanie napisu w dowolnym miejscu, np. na ścianie, łóżeczku lub ozdobnym sznurku. Kolor wstążek dopasowany jest do koloru materiałów tworzących napis. Wstążki wykonane są z satyny poliestrowej, a po przycięciu zostają zabezpieczone przed strzępieniem.

Prosimy zauważyć, iż nasze produkty (tak jak wszystkie ozdoby szyte dostępne na rynku) nie są zabawkami, zgodnie z informacją na naszej stronie są to ozdoby – zawieszki. W związku z tym nie mogą być umieszczane w zasięgu rąk małych dzieci (stan ten należy na bieżąco weryfikować wraz z wzrostem ruchliwości dziecka), w tym przede wszystkim bez obecności osób dorosłych. Wytrzymałość zawieszek i wszytych wstążek, została dopasowana do ich użytkowania zgodnie z przeznaczeniem, tj. zawieszenia i zawiązania, natomiast nie jest przewidziana do sił jakie oddziałują na nie w trakcie zabawy. Oczywiście wszystkie nasze ozdoby wykonane są z bawełny i wypełnienia z odpowiednimi normami bezpieczeństwa OEKO-TEX® Standard. Również ze względów bezpieczeństwa nigdy nie wszywamy do naszych literek małych i twardych przedmiotów jak koraliki czy guziki.

Docelowy kształt literek powstaje z własnych szablonów autorskich, powstałych we współpracy z profesjonalnym plastykiem. Tym samym gwarantujemy najwyższą jakość wykonania.


Jak dbać o literki?

Aby zapobiec stopniowemu osiadaniu kurzu na eksponowanych literkach i ozdobach zalecamy regularne odkurzanie np. miotełką do kurzu lub odpowiednią końcówką odkurzacza.

Pranie

Nasze literki i ozdoby są w trakcie wykonywania dekatyzowane i szyte jak małe poduszeczki, możliwe jest więc ich pranie. Jednak ponieważ są one wykonane z bawełny 100% (bez domieszki sztucznych włókien) zalecamy pranie w delikatnym środku piorącym w temperaturze 30 stopni i unikanie jak tylko to możliwe mocnego tarcia o materiał. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt.


Detale i jakość wykonania

Jako jedna z nielicznych pracowni prezentujemy zdjęcia naszych literek i ozdób w dużym powiększeniu, z doskonale widocznymi detalami.

Zapraszamy!


Opinie i podziękowania 

Od początku istnienia naszej pracowni otrzymujemy wiele podziękowań i wyrazów uznania dla naszej pracy. Oczywiście nie jesteśmy w stanie opublikować wszystkich ocen i komentarzy, oto ich reprezentatywna część dostępna publicznie w miejscach gdzie zostały pierwotnie opublikowane. Otrzymujemy także wiele podziękowań wyrażonych prywatnie poprzez e-mail. Za wszystkie opinie serdecznie dziękujemy! 🙂 Zapraszamy również na nasz profil facebookowy 🙂

„Szybka realizacja zamówienia. Pełen profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Polecam!”

„Z całego serca POLECAM! Literki są piękne, bardzo starannie wykonane. Szybka wysyłka i rewelacyjny kontakt. Bardzo dziękujemy w imieniu naszym i naszego jeszcze w brzuszku Małego Człowieczka!”

„Fantastycznie wykonane literki, polecam:)”

„Literki wykonane starannie i szybko, super kontakt, duży wybór materiałów. Polecam :)”

„Jestem zachwycona zamówionymi literkami i słonikiem! Wykonanie nienaganne, duży wybór materiałów. Szybka realizacja zamówienia 🙂 Serdecznie polecam i dziękuję w imieniu swoim, i synka :-)”

„Z ogromną przyjemnością wystawiam w pełni zasłużony pozytywny komentarz. Transakcja na najwyższym poziomie. Dziękuję za miłą współpracę i pozdrawiam”

„Literki śliczne, kontakt ze Sprzedającym wzorcowy,polecam :-)”

„Literki wykonane bardzo starannie. Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Bardzo dziękuję.”

„Literki są niesamowite, po prostu bajka. Naprawdę strasznie polecamy. Wykonanie perfekcyjne, indywidualne podejście do klienta.”

„Literki śliczne, kontakt ze Sprzedającym wzorcowy,polecam :-)”

„Literki bardzo szybko uszyte, bardzo ładne. Kontakt ze sprzedającym idealny. Serdecznie polecam.”

„POLECAM!!! Super, Literki przepiękne, szybki kontakt. Pełen profesjonalizm. BARDZO BARDZO POLECAM WSZYSTKIM!!!”

„Śliczne. Jakość pierwsza klasa w dobrej cenie. Polecam!”

„Super realizacja, duże literki, świetnie wykonane. Kilka dni trzeba czekać ale się opłaca.”

„Bardzo sprawnie przeprowadzona transakcja. Serdecznie polecam!”

„Staranność wykonania, przesyłka w uzgodnionym terminie. Kontakt ze Sprzedającym na najwyższym poziomie. Polecam w 100%”


Dziękujemy i zapraszamy serdecznie!