Nasza pracowania działa w ramach zarejestrowanej działalności gospodarczej (NIP: 6981560953) z siedzibą w Opolu. Ozdoby szyte wykonujemy nieprzerwanie od 2014 roku. Jesteśmy firmą rodzinną, w obrębie której realizujemy nasze pasje i zainteresowania. Jedną z nich jest wykonywanie ozdób szytych

Każde zamówienie traktujemy inwidualnie, nie szyjemy literek i ozdób na zapas. Każda literka i ozdoba powstaje na konkretne zamówienie i według Państwa wytycznych.

Jako zarejestrowana firma do każdego zamówienia i przesyłki dodajemy rachunek/fakturę stanowiący dowód zakupu, ponosimy przy tym wszystkie należne opłaty i podatki. Składając zamówienie u nas wszystkie Państwa zamówienia są w pełni chronione prawem konsumenckim. Co za tym idzie, nie ma też limitu od którego powstaje obowiązek podatkowy po stronie kupującego.

O jakości naszej pracy świadczą dziesiątki pozytywnych opinii jakie otrzymujemy od początku funkcjonowania pracowni. Kochamy naszą pracę. Nasze najbliższe plany na przyszłość to oczywiście dalszy rozwój pracowni i stałe poszerzanie oferty literek i ozdób szytych o nowe wzory. Zapraszamy serdecznie!