Uwaga! W związku nowymi obowiązkami oraz koniecznością częstych wyjazdów działalność pracowni zostaje zawieszona od 1 października 2021. Oczywiście wszystkie rozpoczęte i przesłane wcześniej zamówienia zostaną zrealizowane w terminie.

 Zamówienie

Zapraszamy do przesłania zamówienia. Zamówienia przyjmujemy bezpośrednio na nasz e-mail gniazdko@literki-szyte.pl lub poprzez Facebook www.facebook.com/LiterkiSzyte:

 

Potrzebny projekt? Prosimy o wiadomość o preferowanej kolorystyce, a my zaproponujemy zestaw kilku wizualizacji materiałowych do wyboru:


  Jak zamawiać

Aby zamówić wykonanie napisu z imieniem dziecka prosimy o:

1.  Wskazanie materiałów dla każdej z literek wg naszego wzornika,
2.  Wybór trzech ozdób w gratisie (dowolnie z: serca, gwiazdki, ptaszki)
3.  Podanie adresu dostawy* i nr telefonu (dla kuriera) oraz opcji dostawy.

* W zależności od opcji dostawy adres domowy, paczkomatu lub punktu pocztowego.


Po otrzymaniu powyższych informacji prześlemy na Państwa e-mail wiadomość z podsumowaniem zamówienia i pozostałymi informacjami niezbędnymi do wykonania zamówienia. Zestaw trzech ozdób upominkowych z podanych rodzajów ozdób oczywiście może zostać skomponowany dowolnie (np. trzy serduszka). Wysokość literek to około 17cm.

  Wzornik materiałów:

(aby powiększyć kliknij lub otwórz w nowej karcie)

 


 

Cennik wykonania liter i ozdób szytych z bawełny:
(gratisowe ozdoby i dodatki w cenie wybranego zestawu!)

literki szyte: 12,90zł* (1 szt.)
słonik szyty: 17zł,
serduszko szyte: 7,80zł,
gwiazdka szyta: 7,80zł,
ptaszek szyty: 7,80zł,
girlanda z 9 proporczyków, dł.2,5m: 39zł.

* – podany koszt wykonania dotyczy jednej literki, trzy gratisowe ozdoby (serduszko, gwiazdka lub ptaszek) oraz odręczna dedykacja i gratisowa wstążka do zawieszenia literek w zestawie dodawane są do każdego zamówienia bez względu na liczbę zamówionych literek, zarówno do imion krótkich jak i długich.


Opcje i koszt dostawy:

– Kurier InPost: 15zł,
– Paczkomat InPost: 12,70zł,
– Pobranie Kurier InPost: 18zł,
– Odbiór osobisty w Opolu: 0zł.

Oczywiście chętnie odpowiemy na wszystkie pytania jeszcze przed zamówieniem. Aby zadać pytanie lub zamówić wykonanie napisu prosimy o wiadomość na nasz e-mail gniazdko@literki-szyte.pl. Wykonujemy także dodatkowe, widoczne na zdjęciach, ozdoby jak słoniki, serca, gwiazdki, ptaszki i proporczyki.

Przykładowe realizacje

Zamówienie można złożyć również poprzez wskazanie jednego
z przykładów dostępnych w naszej galerii:

(kliknij obrazek lub otwórz go w nowym
oknie aby przejść do galerii)


Opakowanie, termin i przesyłka

Nie oszczędzamy na jakości opakowania! Każdy napis zostaje starannie i podwójnie zapakowany: w przeźroczystą folię prezentową, a na potrzeby przesyłki w fabrycznie nową dużą kopertę bąbelkową K20 lub pudełko kartonowe z folią bąbelkową. Nie wrzucamy literek luzem do przesyłki!

Czas realizacji zamówienia ustalany jest indywidualnie, zazwyczaj nie przekracza on 7-9 dni roboczych liczonych od zaksięgowania wpłaty oraz przesłania nam wszystkich niezbędnych informacji do wykonania i przesłania literek i ozdób (lub potwierdzenia zamówienia w przypadku przesyłki pobraniowej.

Jeśli zamówienie powinno być wykonane szybciej, np. na określoną okazję bardzo prosimy o wyraźne zaznaczenie takiej informacji.

Pakowanie

Zapakowane literki tuż przed włożeniem do koperty
i nadaniem przesyłki.


Zapraszamy!